• Ново
Кино Случај паметен Телефон Видео Екипаж За Apple iPhone 6, 6S, 7, 8 и SE (2020) со Адаптерот на Објективот, Tripod Планината и Стабилизатор Зафат - САД Направен од страна на IOgrapher - - Д

Кино Случај паметен Телефон Видео Екипаж За Apple iPhone 6, 6S, 7, 8 и SE (2020) со Адаптерот на Објективот,

DEN 1439.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ СТАБИЛЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ВИДЕО : Патентиран Ергономски 2 се Справи со Дизајн за да се Зголеми Стабилноста, Дали за Бизнис, Спорт, Образование, Режисер или Рекреација. ✅ ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ СО БРЗО И ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ : Лесно-во/Easy-out Клип Систем го Прави Овој Идеален Опрема за Vlogging, Youtube, Снимањето Проекти или Вашата Следна Авантура. ✅ ИЗГРАДЕНИ ДА ИЗДРЖАТ : произведено во САД, изработени Од Поликарбонат & ABS Пластика со Користење на Најстрогите стандарди за Квалитет и Поткрепени со Гаранција Можете Да им Верувате. ✅ ФЛЕКСИБИЛНОСТ ВО движење : 3 Ладно Чевли Месеци, Tripod Монтажа Стојат Преку ¼ 20" Дупка & Способноста Да се Закачите на 37mm Леќи Овозможува Прикачување на Микрофон & LED Светло. ✅ КОМПАТИБИЛНОСТ - 6/6 S/7/8 и 2 Генералот SE ДОДАТОЦИ се ПРОДАВА ОДДЕЛНО - tripod, микрофон, леќа, и кабли кои не се опфатени!.i Ographer кино случај за i Phone 6/6 S карактеристики : Нови, лесно во - лесно надвор клип систем за да добиете вашиот уред во и надвор. 1/4 20 тема на дното за лесно прилог на tripod. 1/4 20 нишка на десната рачка за снимање во режим на портрет.Одлично за meerkat и перископ! 37 мм леќа ја иконата за да додадете i Ographer леќи 2 ладно чевли на врвот за да додадете светла или микрофони нашиот патентиран се справи со систем на двете страни забелешка : Сите додатоци што е прикажано во слика се продава одделно.

Особините

Купувачите избираат и

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80