• Ново
TRLIFE 4FT LED Светилки, T8 4FT LED Цевка Светилки 28W 5000K бел ден Вајт, 3360 Lumens Двоен Ред Led диоди Замена за 4FT Флуоресцентни Тела, Јасно се Покријат, Баласт Отстранување, Dual-крај Н?

TRLIFE 4FT LED Светилки, T8 4FT LED Цевка Светилки 28W 5000K бел ден Вајт, 3360 Lumens Двоен Ред Led диоди Замена

DEN 1024.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висока Осветленост : TRLIFE 4' LED Светилки дизајниран со 2 реда на LED чипови, кои може да произведе 3360 lumens(120 lumens/вати). Поврзете го Живеат жица и Неутрални жица од извор на енергија за соодветните штекер (во Живо жица поврзете се на една страна, N eutral жица поврзете на другата страна).Широко се користи во продавница, магацин, работилница, во училница, гаража, трговски центар, хотел итн.TRLIFE е напредна LED осветлување компанија, ние се интегрираат фабрика, развој на производот, трговијата и да обезбеди клиенти со високо квалитетни LED осветлување производи.Спецификации : Wattage : 28 WBase Тип : G13 Bi-pin Tube Должина : 4ft5000 K бел ден White Lumen : 3360 Lumens(120 Lm/вати)Влезен Напон : 85-265 VPackage Количина : 25 Pack Features : *Dual ред LED чипови дизајн*Високо ефикасен излез, 120 Лумен/Вати*Избриши маска за повеќе светлина излез*Ниска потрошувачка на енергија, намалување на трошоците за енергија од 65%*Долг животен век : >50,000 hours Easy Баласт ги Заобиколат : 1.Широко Примена : : 4ft led цевки се широко се користи во продавница, магацин, работилница, гаража, трговски центар, хотел, сала за конференции и сл. Го инсталирате овој T8 4ft LED цевка светилки на заградата.TRLIFE T8 4 Нога LED светло цевки користиме високо квалитетни LED чипови, штедење енергија, никаква бучава, без треперење и долг животен век , која има висока осветленост, ниско ниво на деградација и долговечност, одлична замена за традиционалните T8/T10/T12 флуоресцентни светлина цевка.

Особините

Купувачите избираат и