• Ново
Kidsaw 4 Фиока 1580 со Менување на Одборот за Складирање, Бела

Kidsaw 4 Фиока 1580 со Менување на Одборот за Складирање, Бела

DEN 4182.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет Содржи : 1 x Менување на Одборот Шкафот и fixings, 1 x Инструкции.Опис на производот На 1580 менување на одборот шкафот убедува од почетокот со висок квалитет и привлечен дизајн.Отстранлив менување на мат, не остава траги на салон.градите на фиоки во согласност со европските стандарди din en 716 : 1 и така ги задоволува најстрогите барања за бебето и безбедноста на децата.на количка за менување на мат заштедува простор и ако вашето дете не треба да биде завиткан, тогаш менување на маса, исто така може да се користи како градите на фиоки - менување на маса, која расте.Завиткување област (wxd) : 74 x 77 cm.се разбира, менување на површината нуди висок странични делови и доволно безбедност за вашето дете.на снажен и практични менување на маса прави бебе нега полесно.со дискретна дизајн и нејзиниот класичен изглед, салон се вклопува во речиси секоја соба и секој стил на живеење.

Особините

Купувачите избираат и