• Ново
Лион 8039X Серија 8000 18 Мерач Екстра Тешки-Должност Затворени Челик Add-on Shelving со 5 Полиците, Dove Сива, 36 Ширина, 24 Должина, 84 Висина

Лион 8039X Серија 8000 18 Мерач Екстра Тешки-Должност Затворени Челик Add-on Shelving со 5 Полиците, Dove Сива,

DEN 2280.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Може да се користи за поделба на работата и простор за складирање во одделни области.Изработени од челик.Боја : Dove Сива. 36" ширина. 84" висина.Веднаш создаде повеќе вертикална простор за складирање со Лион е 8000 Серија 8039 затворени челик shelving add-on единица.Оваа 3 метри shelving единица има затворени врати и страни.Можете да ја користите оваа индустриска затворени shelving или од ѕид или back-to-back за редови на shelving.Ова 5 полица метал shelving единица нуди голем простор за складирање за светлина делови и aerosols како и потешки предмети, како алатки или безбедност на снабдувањето.Нашите високи затворени shelving единица е идеален за употреба како ниту еден магацин или комерцијални метал shelving единица.Ние нудиме на нашите индустриски челик shelving со трајни прав грб заврши достапен во Dove Сива.Прав грб боја завршница ќе помогне да се заштитат вашиот челик shelving од секојдневна употреба.

Особините

Купувачите избираат и