• Ново
HooAMI Тато Засекогаш во Моето Срце Cremation Накит Keepsake Спомен Urn Ѓердан

HooAMI Тато Засекогаш во Моето Срце Cremation Накит Keepsake Спомен Urn Ѓердан

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ Направен на 316 L не 'рѓосувачки челик и чиста рака полирање која е со одличен анти-корозија и анти -' рѓа перформанси, изграден за да трае.УНИКАТЕН МОДЕЛ - Врежани "Засекогаш Во Моето Срце" ,може да биде исполнет со најблиски пепел внатре,Тие ќе ве придружува на друг начин.БЕЗБЕДНО и СИГУРНО - безбедна навој завртка врвот на cremation pendant со воздух тесни заптивка да се осигура безбедноста на внатрешната предмети безбедно, целосно leakproof.100% отпорен на вода.МУЛТИ-ЦЕЛ KEEPSAKE НАКИТ - спомен pendant се отвора за да ви овозможи да се одржи мала количина на cremains пепел, коса, сушени цвеќиња, пораки, парфем, етерични масла, нечистотија или песок итн.Пополнете го со нешто што ве потсетува на некое, некој или нешто посебно.ЗНАЧАЈНО ПЕПЕЛ ЃЕРДАН - многу уникатен подарок за да им помогне сеќавам смртта на некој близок засекогаш.Тоа е совршен подарок за Пријателите и семејството.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Особините

Купувачите избираат и