• Ново
RENSLAT Ковано Железо Кука Закачалка Ѕид Виси на Ѕидот Тремот Влезна Врата Облека Кука Зад Вратата Облека Кука

RENSLAT Ковано Железо Кука Закачалка Ѕид Виси на Ѕидот Тремот Влезна Врата Облека Кука Зад Вратата Облека Кука

DEN 7961.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спецификација : име на Производ : рачно изработени ковано железо ѕид decoration Product материјал : metal Product големина : 59(cm)*25(cm)Производ тежина : околу 0.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Писмо дизајн, единствена смисла, додадете една убава пејзаж до вашиот дом живот.Писмо дизајн, единствена смисла, додадете една убава пејзаж до вашиот дом живот.Вештачки спреј бои и боја, повеќе нежни и убави.На дрвени букви имаат стариот дизајн, полн со ретро стил. Само продаде главни производи, а не на други производи.

Особините

Product name:
Handmade wrought iron wall decoration
Product material:
metal
Product size:
59(cm)*25(cm)
Product weight:
about 0.5KG
Product process:
wrought iron forging, firm welding
Product style:
modern and simple
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
Great Gift, It can be taken as a tasteful present to friends, or a special piece for business occasions. :

Купувачите избираат и

Грб Рек Кука Ѕид Грб Рек Модерна рачно изработени Креативни Метална Кука Рек Спалната соба Дневна Соба и Ходникот

Лесен и брз за инсталација метод, лесно може да се инсталира од страна на една личност, нашиот ѕидмонтир�

DEN 403.20

LIYUDL 2 парчиња Мачка Опашка Облик Декоративни Нерѓосувачки Челик Ѕид Вратата Облека Копче Закачалка Кука Багажник

Убав куки, прекрасна мачка форма дизајнирани.Идеален за кујна, бања, ходникот, дневната соба, маса стран�

DEN 110.88

Ѕидот Оркестарот На Животните Куки Американски Стил Домаќинство Оркестарот Куки Мулти-Цел Ѕид Грб Копчиња Торби

Водоотпорен, влага доказ.Погоден е за бесење на стакло, керамичка плочка, од не ' рѓосувачки челик и друг�

DEN 456.00

XJJZS Европски Стил Ретро Леано Железо Ковано Железо Кука Грб Кука Декоративни Кука Градина Ѕид Декорација Големи

Тешки Цврстата Екипа Пеглаат со предdrilled дупки за лесно монтирање.Гроздобер Антички шарм дизајн, боени �

DEN 5116.56

Ѕидот Монтирани Шапка Рек Едноставна Нордиските Баку Серија Ноќни Табела Бел Даб Европската Цврсто Дрво Складирање

Ѕидот монтирани да ги искористат предностите на неискористениот ѕид простор низ вашиот дом ќе го напра�

DEN 17541.84

Ѕидот Оркестарот На Животните Куки Американски Стил Домаќинство Оркестарот Куки Мулти-Цел Ѕид Грб Копчиња Торби

Водоотпорен, влага доказ.Погоден е за бесење на стакло, керамичка плочка, од не ' рѓосувачки челик и друг�

DEN 372.72