• Ново
25 Пара Те Сакам Срце Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм E8XT4

25 Пара Те Сакам Срце Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм E8XT4

DEN 495.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

25 Пара Те Сакам Срце Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм E8 XT4. Големина : Уво Пад : 27 x 15mm,(1.06" x 0.59"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 25 Пара.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 25 Пара Те Сакам Срце Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм E8 XT4.

Особините

Купувачите избираат и