• Ново
01-06 Santa Fe Патникот Страна Огледало W/o Поддршка Плоча, Доаѓа со Лепило, САД

01-06 Santa Fe Патникот Страна Огледало W/o Поддршка Плоча, Доаѓа со Лепило, САД

DEN 442.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие огледала се дизајнирани за да биде точно одговара, и еднаква, ако не и подобро отколку ОЕМ квалитет.Ова е замена огледало стакло за вашиот страна поглед во огледало.НАПРАВЕНИ ВО САД – Burco Огледало Стакло се Замени квалитетна алтернатива на ОЕМ огледало собранија.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со продавачот за да се разјаснат некои прашања.Ова стакло мерки 7 15/16 инчи дијагонално (Најдолго дијагонални димензии од врвот агол на спротивната долниот агол).Ова е директен одговара OE споредливи замена за оштетените оригиналниот дел.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ – Burco Огледало Стакло се Замени квалитетна алтернатива на ОЕМ огледало собранија.Одговара : 2001-2006 Hyundai Santa Fe.

Особините

Купувачите избираат и

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80