• Ново
HBFFL 7inch 2 Монитори Жичен WiFi Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со 1000TVL Жичен Камера Ноќ Визија,Поддршка Далечински СТАН спогодба,Притоа,Снимање,Слика

HBFFL 7inch 2 Монитори Жичен WiFi Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со 1000TVL Жичен Камера Ноќ

DEN 10535.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ 7 - инчен дисплеј : Овој производ е опремен со 7-инчен дисплеј, LCD зрачење-бесплатно, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.Ние ќе ви обезбедиме со задоволителни решенија во рок од 24 часа. ★ Лесно да се инсталира : Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет,отворено одделение можат да се поврзете со затворен монитор со кабелска 4 P кабел.Следи : Безжичен Wifi Следи : Дисплеј : 7" TFT LCD(16 : 9) Резолуција : 1024(H) X600(V) Екран : Да Wifi : Да Напојување : DC15 V1.Убава, јачина на ѕвонење, chroma и светлината се прилагодливи, така што може да се види состојбата надвор од вратата во секое време.2 Напојување 1*4-core терминал жица (5m)1*отклучување терминал жица 1*Упатство2*Монтажа плоча 1*Screws1*Боја пакет.) Допир : Да Wifi : Да Напојување : DC15 V1.

Особините

Купувачите избираат и

CYHO Itmes Пребарување Пронаоѓач Анти-Деформација, Додаток за Полнење во Канцеларија Соба, Спална;Трговски Центар;Дома;Училишта,

Производот е модерен и содржаен во изгледот, во потрага убава и великодушни.Производот е модерен и содр�

DEN 455.76