• Ново
Питсбург Пиратите Врамени 10 x 18 Стадионот Панорамски Колаж со Парче на Играта Користени Безбол - Ограничено Издание од 500 - MLB Игра Користени Безбол Колажи

Питсбург Пиратите Врамени 10 x 18 Стадионот Панорамски Колаж со Парче на Играта Користени Безбол - Ограничено

DEN 2159.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; MLB Игра Користени Безбол Колажи.Секој поединечно рачно нумерирани ограничено издание на изборот доаѓа дизајниран со 10" x 18" фото колаж на тимот и вистински дел од играта-се користи бејзбол од Пирати игра (не од некоја игра, настан, или на сезоната).Тоа е двојно-сплетен и врамени во црно дрво.Секој колекционерски доаѓа со изјава за веродостојноста да се осигура дека дел од бејзбол користи е автентична.Тоа е официјално лиценцирани од главната бејзбол Лига (Mlb).На готовиот парче мерки 23.5" x 15" x 1" и е подготвена да висат во секој дом или канцеларија.Овој колекционерски е ограничено издание на 500. Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Питсбург Пиратите сувенири.

Особините

Купувачите избираат и