• Ново
Wallplate Град - 15 Amp DecorZ Штекер, 1 HDMI Порт РКА Cat5e Ethernet Ѕид Плоча Бела w/Женски/Женски Приклучоци

Wallplate Град - 15 Amp DecorZ Штекер, 1 HDMI Порт РКА Cat5e Ethernet Ѕид Плоча Бела w/Женски/Женски Приклучоци

DEN 598.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едноставна женски-да-женски plug-во врска.Овој објект доаѓа во термопластични заврши и завртки се вклучени.Тоа е едноставен и ефективен начин за да ги организирате вашите кабли.Ѕид плоча одговара на стандард U. S. штекер кутии и base загради.Едноставна женски-да-женски plug-во врска.Овој објект доаѓа во термопластични заврши и завртки се вклучени.Тоа е едноставен и ефективен начин за да ги организирате вашите кабли.Ѕид плоча одговара на стандард U. S. штекер кутии и base загради.

Особините

Купувачите избираат и