• Ново
Алпска R-W10D2 Автомобил Audio Type R Двоен 2 Ohm 1500 Вати 10 Subwoofers со Суб Инсталирате Комплет Пакетот

Алпска R-W10D2 Автомобил Audio Type R Двоен 2 Ohm 1500 Вати 10 Subwoofers со Суб Инсталирате Комплет Пакетот

DEN 12957.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Вклучува : 2 x Алпска R-W10 D2 Subwoofers2 x 24" Должина на Говорникот жица со женски лопата terminals16 x Крупни дрвени завртки 1 5/8" должина (Филипс главата)Општите Карактеристики : 10" Dual 2 ohm Тип-Р Subwoofer Power Ракување : Врв : 2250watts RMS : 750 watts Recommended моќ опсег : 300 - 750 W RMSCTA-2031 во согласност моќ ratings Parabolic пулпа/kevlar cone H.surround Polypropylene, мика и talc прашина cap Reinforced конус вратот и spider joint Cast алуминиумска рамка со интегрален shorting sleeve8 AWG притисни терминали со VC конфигурација jumpers2.6" Висок екскурзија overhung глас coil111 оз.Моќ извира покриени од еден ден.4 d BResonance Фреквенција (Fs) : 30 Hz Subwoofer Спецификации : Subwoofer Серија : Type-R (Алпска) Subwoofer Големина : 10"Врв Моќ Ракување : 2250 watts RMS Моќ Ракување : 750 watts Voice Калем(s) : Dual Impedance (По Глас Калем) : 2 ohms Voice Серпентина Дијаметар : 2.Алпска R-W10 D2 Автомобил Audio Type R Двоен 2 Ohm 1500 W 10" Subwoofer Пар со Инсталирање на Полнење.4 d BXmax (милиметри) : 20 mm Subwoofer Дизајн : Тркалезна / Circle Main Конус Боја : Black Woofer Состав : Kevlar Засилен Пулпа Paper Recommended Куќиште Specifications Recommended Куќиште Тип : Пренесен / Vented Sealed Optimum Запечатена Кутија Волумен : .

Особините

Купувачите избираат и