• Ново
Кофа Нога Бања Свитлива Нога Впива Када Кофа Нога Бања Пластична Кофа Нога Бања Кофа Бања Нога Када Кофа Нога Бања (Боја : Жолта)

Кофа Нога Бања Свитлива Нога Впива Када Кофа Нога Бања Пластична Кофа Нога Бања Кофа Бања Нога Када Кофа Нога

DEN 1402.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сигурен квалитет и потрајни.Виткање дизајн, флексибилни складирање, виси дупка дизајн, погодно виси.Safe материјал, лесно да се чисти, слив масажа дизајн може да го стимулира acupoints и ослободување на заморот.Голем капацитет, но мала тежина и лесен за носење.Ако сте satisfide со нашите услуги и производи,ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да пратите e-mail .Материјал : Plastic Size : Прибл.Расплетува : 50 x 41 x 21 cm / 19.68 x 16.14 и делови x 8.26 inch Fold : 50 x 40x7cm /19.68 x 15.7x2.75 inch Package Вклучува : 1 Парче Свитлива Нога Бања Слив.

Особините

Купувачите избираат и