• Ново
4 Ниво Тенок Складирање Количка со Тркала&Рачки,Keggs Бања Организатор Возен Комунални Количка со 8Hooks&2Hanging Чаши,Простор за Заштеда на Мобилен Чување Полиците на Кујна

4 Ниво Тенок Складирање Количка со Тркала&Рачки,Keggs Бања Организатор Возен Комунални Количка со 8Hooks&2Hanging

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Црна.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот. 【ЛЕСНО СОБРАНИЕТО & МУЛТИ-КОРИСТИ】Не алатките кои се потребни!Секој може да се стави на чување количка заедно во рок од 2-10 минути.Тоа може да се вклопат и помеѓу вашиот миење и фен, покрај тоалет, меѓу фрижидер и шпорет, против ѕид и други тесни места што може да се замисли.Отстранлив се справи со е ергономски и тоа ви помага да се движите низ повеќе лесно. 【СЛИМ & ФЛЕКСИБИЛЕН ДИЗАЈН】тркалање количка организатор мерки 16"Lx8.6" Wx38 "Х Тежина : за 2,8 кг.И ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви совети или прашања, ние сме секогаш за вас и да испрати задоволителен одговор во рок од 24 часа!.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.можете да ги зачувувате ништо во тоа што можат да предизвикаат хаос, како занает, козметика, toiletries, крпи, растенија, тегли, намирници, храна, образование/канцелариски материјали и др.Димензија : 16"Lx8.Материјал : Метал+ABS пластика. 【ДОМА ESSENSIALS & ГАРАНЦИЈА】слим складирање количка не е само за користење, но исто така и за модерен изглед, па тоа може да биде надарен на вашето семејство и на пријателите на фестивали или родендени. 【ДОПОЛНИТЕЛНА МЕМОРИЈА и РАЧКА】4 ниво слајд надвор складирање количка, исто така доаѓа со 8 куки(со 4 изградена-во куки), 2 виси чаши и еден пар на рачки.

Особините

Купувачите избираат и

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80