• Ново
AWSAD Banister Guard Нето, Децата Анти-Падот Безбедност Нето Балкон Скалило Заштита Нето Градина Качување Рамка Нето Боја : 5cm мрежа, Големина : 6x8m(19.7x26.2ft)

AWSAD Banister Guard Нето, Децата Анти-Падот Безбедност Нето Балкон Скалило Заштита Нето Градина Качување Рамка

DEN 904.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Слика опис : заштита нето се зема во вид.ЛЕСНО ДА се СПРАВИ : мека, не е лесно да исчезнат, издржлив, лесен за инсталација.Кога не ви се потребни за да го користите, само превиткајте го за лесни за складирање. 100% ЗАДОВОЛНИ : Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговори во рок од 24 часа!.ЗАШТИТНА НЕТО : нето површина е силна, двојно игла се рака-плетени од мрежа, што го прави нето имаат силно влијание отпор, професионални knotting, мулти-влакно ткаење, што на јажето повеќе издржливи.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : погоден за разни сцени, скалите, балкони, детски градинки, забавен паркови, јавни објекти, заштита на растенијата, скалите, балкони, огради, градина огради, надворешните ѕидови, итн.2ft)Пакетот вклучува : 1 x Најлон Јаже Net Warm Совети : 1.Поради проблеми со светлина, агол, екранот, и сл.МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо-квалитет најлон материјал, умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, долг работен век, и се повеќе издржливи., таму може да биде благо, хроматските аберации, ве молам прости me3.Големина Опис : декоративни нето-е чисто рачни мерења на локации, и може да има некоја грешка од 1-2cm.Заштита на вашиот кат и огради од паѓање објекти и да се обезбеди безбедна средина за сите!Име на производ : Безбедноста Net Material : најлон rope Mesh : 10см, 8cm, 5cmrope боја : White Size : 1x1m(3.

Особините

Купувачите избираат и

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80