• Ново
Моќ Лента Surge Protector, Addtam 6 Куќи и 3 USB Порти 5Ft Долго Продолжување Мозок, Рамни Plug Преоптоварување Пренапонска Заштита Штекер Лента, Ѕид за Дома, Канцеларија и Повеќе, Whi

Моќ Лента Surge Protector, Addtam 6 Куќи и 3 USB Порти 5Ft Долго Продолжување Мозок, Рамни Plug Преоптоварување

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 СО (вистинските тековни е одлучено од страна на побарувачката за уреди). 5 Ft надгради плетенка продолжување мозок прави тоа метежот-Слободни и повеќе флексибилен, елегантен, трајни и тешко носи.Секој USB порт може да се открие и да се достави идеална текст тековната до 5 V/2.Широк простор помеѓу секој штекер, кои се избегне приклучоци блокирање.Овој стан моќ лента е, исто така, заштитени од текот-напон, над-струја, преоптоварување, краток спој. 【Surge Protector Штекер】- 3 комплементарни Пренапонска Заштита Кола, ТЕЛЕВИЗОРИ(транзиторни напон стабилизатор) MOV(метал оксид varistor) GDT(гас празнење цевка), со минимална енергија-апсорбирање капацитет од 900 Joules, многу побрзо и сигурно од традиционалните MOV surge protector коло. 【Десна Аглеста Рамен Plug & 5ft Надгради Продолжување Кабелот】Низок профил рамен plug лесно се вклопува во тесни простори.【9 ВО 1 Моќ Лента】6 AC места (Вкупно 1875 W) и 3 USB-со голема брзина на полнење пристаништа овозможи на власт до 9 уреди истовремено. 【Заштита од преоптоварување】Интелигентни circuitry со вграден моќ уреди со покажувач на детектира надворешното оптоварување.Аглеста рамен plug дизајн спречува дното plug блокирање.

Особините

Купувачите избираат и