• Ново
YOUWEN Мобилни Случаи Голема Бизнис Стил Масло, Восок Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај за Xiaomi Pocophone Ф1, со Носителот & Картичка Слотови & Паричник (Боја : Црвена)

YOUWEN Мобилни Случаи Голема Бизнис Стил Масло, Восок Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај за Xiaomi Pocophone

DEN 1291.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кожа Случај.Оклоп случај.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Qulity и Добра performace Moblie телефон Case1. Направен од висок квалитет на СТП кожа, TPU материјал, може да се работи за долго време. 2. Кожени материјал е ниска употреба на јаглерод, чиста, nontoxic на луѓето, може да се увери за да се носат, заштита на здравјето на вас и вашето семејство. 3. На кожа случај може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голем ефект врз заштитата на вашиот телефон од гребење, шок, се лизга и така натаму. 4. Тоа е едноставно облик и оставете ги на чиста и удобно впечаток на сите. 5. Сите копчиња и пристаништа се лесен за пристап.

Особините

Купувачите избираат и