• Ново
Кингстон Месинг KS7108TX француски Земја 4 Centerset Бања Тапа, Брусен Никел

Кингстон Месинг KS7108TX француски Земја 4 Centerset Бања Тапа, Брусен Никел

DEN 3097.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Фабрикувани од цврсти месинг материјал за издржливост и сигурност.Капе Слободни Керамички Кертриџ.Стандард НАС Водовод Конекција.Професионална Одделение Месинг Pop-Up Мозоци Вклучени. 1.2 GPM/4.5 LPM Вода Проток На 60 PSI (ASME стандард).Наследство Spout.AB1953 Lead-Free Спецификација.На нежен детали на оваа тапа обезбедува деликатес на Европската антиката заедно со топ-of-the-линија изработка.Centerset бања чешми се идеални за помали бањи и функција лесен 3-дупка за инсталација.Францускиот Земјата со 4-инчен centerset бања тапа со месинг pop-up и својата избрана здрав месинг изградба и премиум бранеа никел заврши се гарантира да glamorize вашиот дом традиционалните ансамбл за годините што доаѓаат.Уживаат во еуфоријата на селата од страна на украсување вашите традиционални домаќинство со овој тела.Соодветен финиш на мозоци е исто така вклучени.Kingstons Centerset Чешми - Чешми направени за фамилии каде 3 дупки се drilled во 4" центар до центар помеѓу 2 најоддалечените дупки.Овие чешми функција на палубата плоча, два тапа рачки, и spout.Се смета како еден од најпопуларните бања чешми, тие се идеални за оние со ограничен контра простор.

Особините

Купувачите избираат и