• Ново
EVOC Високи Перформанси Системи X1702C (X170KM-G) 17.3 FHD 144Hz, 3.8 GHz i7-10700K, RTX 3080, 32 GB 3200MHz RAM меморија, 1 TB PCIe SSD

EVOC Високи Перформанси Системи X1702C (X170KM-G) 17.3 FHD 144Hz, 3.8 GHz i7-10700K, RTX 3080, 32 GB 3200MHz

DEN 6479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 GHz), 16 MB Smart Кеш со NVIDIA Ge Force RTX 3080 w/ 16 GB GDDR6 (Max TGP 165 W). Брзо го подигнете нагоре и оптоварување пати со PCIe и SATA врз основа SSDs.Ако некогаш ви треба помош, контактирајте не за гаранција и поддршка.Било надградби ние се изврши се опфатени под гаранција.Бесплатни Windows 11 Надградба право уред.8 GHz (Max Турбо Фреквенција 5.Вашиот лаптоп има подобра сигурност со темелно КК (контрола на квалитетот) проверки.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.HIDevolution надградби на 17. Кулер систем температури за CPU (central processor) и графичкиот процесор (графички процесор) преку Gelid GC Екстремни ТИМ (термички интерфејс материјали) надградби. Се кандидира меморија гладни апликации и multitask со леснотија со повеќе RAM меморија memory Tech Поддршка може да зависи on EVOC 1 Година Гаранција што доаѓа со вашиот лаптоп, ние нудиме покачен ниво на услуга и производ на знаење, и за двете продажба и поддршка.Intel 10 Генерација Кометата Езеро i7-10700 K 8 Core - 16 Нишка Процесор, 3.Долниот систем температури, да се спречи throttling за време на ПРОЦЕСОРОТ и графичките картички интензивна задачи, се минимизираат фан на бучава, и да го зголеми сигурноста со надградена термички интерфејс материјали.

Особините

Купувачите избираат и