• Ново
H P Спектарот x360 Конвертибилна 13T-W000 13-W Серија Intel Core i7-7500U 2.7 GHz Процесор 8GB RAM меморија Лаптоп Плоча 907559-001 907559-501 907559-601 од EbidDealz

H P Спектарот x360 Конвертибилна 13T-W000 13-W Серија Intel Core i7-7500U 2.7 GHz Процесор 8GB RAM меморија

DEN 14372.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дел Број : 916784-601 MPN : 916784601, 907866-001 907866-501 907866-601 916784-001 916784-501 916784-601. Тип : Лаптоп Плоча Модел : DA0 X31 MBAF0. Процесор/ПРОЦЕСОР : Intel Core i7-7500 U Процесор/ПРОЦЕСОР Брзина : 2.70 GHz (3.50 GHz Max Турбо) Мемориски Капацитет : 8 GB Меморија Тип : DDR3 SDRAM.Компатибилен Модел : HP Спектарот x360 Конвертибилна 13-ac002na, 13 T-W000, 13-W (13-W020 CA 13-W053 NR 13-W055 NR 13-w010nf 13-w031 TU 13-w002 TU 13-w003la 13-w005 TU 13-w007 TU 13-w009 TU 13 - w012 TU 13-w013 TU 13-w013dx 13-w017 TU 13-w019 TU 13-w020 TU 13-w022 TU 13-w024 TU 13-w025 TU 13-w035 TU 13-w037 TU). *Бродови во рок од 24 часа, освен за празници и викенди*.H P Спектарот x360 Конвертибилна 13 T-W000 13-W Серија Intel Core i7-7500 U 2.7 GHz Процесор 8 GB RAM меморија Лаптоп Плоча 907559-001 907559-501 907559-601 Од Ebid Dealz Бренд : Ebid Dealz Дел Број : 916784-601 MPN : 916784601, 907866-001 907866-501 907866-601 916784-001 916784-501 916784-601 Тип : Лаптоп Плоча Модел : DA0 X31 MBAF0 Процесор/ПРОЦЕСОР : Intel Core i7-7500 U Процесор/ПРОЦЕСОР Брзина : 2.70 GHz (3.50 GHz Max Турбо) Мемориски Капацитет : 8 GB Меморија Тип : DDR3 SDRAM Компатибилен Производ Линија : Спектарот Компатибилен Модел : HP Спектарот x360 Конвертибилна 13-ac002na, 13 T-W000, 13-W (13-W020 CA 13-W053 NR 13-W055 NR 13-w010nf 13-w031 TU 13-w002 TU 13-w003la 13-w005 TU 13-w007 TU 13-w009 TU 13 - w012 TU 13-w013 TU 13-w013dx 13-w017 TU 13-w019 TU 13-w020 TU 13-w022 TU 13-w024 TU 13-w025 TU 13-w035 TU 13-w037 TU) Состојба : Обновена во Оваа точка ќе биде предаден, точно како што е прикажано на слики.

Особините

Купувачите избираат и

13 Инчи долго рака врежан камила коска круг скала сопствени направени Рака Фалсификувани Дамаск Челик лов дерењето

Кожа може да го апсорбира водата која ќе рѓа нож.Совети за Нега на Дамаск нож : Дамаск челик, како и 1095 вис

DEN 2639.76

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80