• Ново
Z-Чен Украс Глеѓ Насликани Був Инкрустирани Кристал Накит Кутија Дома Дневна Соба Канцеларија Креативни Складирање Кутија Украс Метал Занает Подарок (Боја : Мулти)

Z-Чен Украс Глеѓ Насликани Був Инкрустирани Кристал Накит Кутија Дома Дневна Соба Канцеларија Креативни Складирање

DEN 2001.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : цинк легура, electroplating процес, не исчезнува, животната средина и здравјето, таписерии, шарени.Големина : 4.5 * 3 CM, тежина : 120 G.Емајлот насликани був украс, рачно поставување rhinestones, три-димензионални врежана шема, светли бои, луксузни, класичен, елегантен и вкусно декорирани, украсете го вашиот простор.Употреба на сцена : Погоден за текстил, подароци, додатоци, колекционерски предмети, сувенири, деловни подароци.Убава и практична, тоа не е само една убава декорација за дома, но исто така и практично накит кутија за чување на мали накит.

Особините

Купувачите избираат и

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80