• Ново
ZWJHNN Индивидуалност и Креативна Декорација Јапонски Завеса Noren Млеко Чај Продавница Партиција Завеса (Боја : Млеко Чај, Големина : 39.3X78.7)

ZWJHNN Индивидуалност и Креативна Декорација Јапонски Завеса Noren Млеко Чај Продавница Партиција Завеса (Боја

DEN 2164.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени на одличен материјал, издржлив и не бледнее бојата, моделот печатени само на едната страна.Одлично за користење како Вратата divider, Тремот Виси и Ѕидот tapestry.Ова вратата завеси може да се користи за декорирање на вашиот дом, канцеларија, ресторан или тремот.Вратата завеса служи како приватноста цел, а тоа ви дава повеќе погодности и личен простор.Погодност да го инсталирате, едноставна и уметнички,пол може да се прилагоди.Спецификација : Стил : sliced Material : Памук и лен помеша.Големина : 60x120cm/23.6 X47.2inch, 70x120cm/ 27.5 X47.2inch, 80x140cm/31.4 X55.1inch, 90x140cm/35.4 X55.1inch, 80x120cm/31.4 X47.2inch, 85x120cm/33.4 X47.2inch, 100x180cm/39.3 X70.8inch , 100*200cm/39.3 X78.7inch, различни големини, различни бои за да изберете од.Вратата завеса тип : ткаенина вратата curtain Color класификација : Млеко чај, Улонг чај, Девојка, 3 чаши млеко tea Package Included1* вратата завеса,1* Телескопски rodfeature : 1. Пол е прилагодлив и лесно да се инсталира.2. Погоден за домови, канцеларии, ресторани, јадење соби, прозори, кујни, тоалети, бањи, спални, комплексни области, итн.забелешка : Поради разликата во резолуцијата на екранот, има мало боја разлика.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm.

Особините

Style:
sliced
Material:
Cotton and linen blended.
Size:
60x120cm/23.6X47.2inch, 70x120cm/ 27.5X47.2inch, 80x140cm/31.4X55.1inch, 90x140cm/35.4X55.1inch, 80x120cm/31.4X47.2inch, 85x120cm/33.4X47.2inch, 100x180cm/39.3X70.8inch , 100*200cm/39.3X78.7inch, a variety of sizes, a variety of colors to choose from.
Door curtain type:
fabric door curtain
Color classification:
Milk tea, Oolong tea, Girl, 3 cups of milk tea
Package Included :
1* door curtain, :
1* Telescopic rod :
feature:
1. The pole is adjustable and easy to install. :
2. Suitable for homes, offices, restaurants, dining rooms, windows, kitchens, toilets, bathrooms, bedrooms, complex areas, etc. :
Due to the difference in screen resolution, there is a slight color difference. :
Due to manual measurement, please allow a difference of 1-2 cm. :

Купувачите избираат и

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80

Z-Чен Украс Глеѓ Насликани Був Инкрустирани Кристал Накит Кутија Дома Дневна Соба Канцеларија Креативни Складирање

Материјал : цинк легура, electroplating процес, не исчезнува, животната средина и здравјето, таписерии, шарени.Г

DEN 2001.84