• Ново
Кожа Ранец Торба Патување Секојдневен Daypack за Жените Дами Девојки со Медуза Корали Алги

Кожа Ранец Торба Патување Секојдневен Daypack за Жените Дами Девојки со Медуза Корали Алги

DEN 1272.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на различни монитор settings.РАЗНОВРСНА : Оваа кожа ранец може да се користи како училишниот ранец, торба, секојдневен daypack.МАТЕРИЈАЛ : материјал надграден на добар квалитет на СТП кожа.Тоа е една убава и поедноставување на дизајнот кожна торба, изгледа луксузно и може да трае долго време се користи.

Особините

Купувачите избираат и