• Ново
uxcell M4x14mm 316 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Филипс Машина Завртки Сребрен Тон 40 Компјутери

uxcell M4x14mm 316 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Филипс Машина Завртки Сребрен Тон 40 Компјутери

DEN 275.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Глава Стил : Рамна Глава; Главна Боја : Сребро Тон; Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет Содржина : 40 x Филипс Машина Завртки; Име на Производ : Филипс Машина Завртки; Конец Големина : M4 x 11.5 mm / 0.16" x 0.45"(D * L).Тежина : 57g; Главата Големина : 8.1 x 2,5 mm / 0.32" x 0.1"(D * T); Малку Возачот Големина : 4.4 mm / 0.17".Се вози Тип : Филипс; Fastener Тип : Машина Завртки; Конец Теренот : 0.7 мм.Вкупна Должина : 14mm / 0.55"; Конец Стил : Целосно Тема.Филипс диск има x-облик слот дека прифаќа Филипс возачот.Рамна глава е конус облик за употреба во countersunk дупки и е рамен врв која одговара на рамна со споени површината.Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.

Особините

Купувачите избираат и