• Ново
Круг Плетење Наѕира Поставите Занает Комплет Алатка со Кука Игла и Pompom Производител

Круг Плетење Наѕира Поставите Занает Комплет Алатка со Кука Игла и Pompom Производител

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Широка Употреба】Овие кружен облик наѕира се совршени за донесување на душеци, шалови, headbands, капи, чорапи и многу повеќе.На предиво седи околу штипки.Супер лесен и брз плетење на loom за почетници, така и добрите.Можете да ги користите овие направи шалови, капи, чорапи, shawls за вашето семејство.Опис на производот Knitter Наѕира Сет, 5 Големина Пластични Круг Плетење Наѕира Сет,Scraf Шапка Создателот Занает Поврзана Loom Алатки за Полнење,,Игла за Плетење и Кука за DIY Употреба,за Плетење Капи,Торби,Чорапи и Повеќе Discription на Круг Плетење Наѕира Сет : ❀ Материјал : мала тежина и издржлива пластика.Answer : ___________________________ Note : ❀ ве Молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.Овие се совршени за да го користите следниве цела низа на модели и дизајни и даваат одлични резултати кога се користи со буци, дебелина поврзана волна и предиво. 【Лесен за Употреба】Штипки на кружни наѕира не може да се отстрани, тоа нема да падне надвор кога ќе се демне.【Плетење Наѕира Комплет од 5 Големина】круг плетење наѕира комплет големина вклучувајќи : 9cm/13cm/18cm/23cm/28cm 5 големина. ❀ Овие плетење наѕира се лесни, лесен за употреба и задржете, што ги прави одличен избор за плетење почетници, и оние кои се повеќе напредни.На штипки функција како игли; секој колче има еден циклус кој станува еден бод.

Особините

Купувачите избираат и

13 Инчи долго рака врежан камила коска круг скала сопствени направени Рака Фалсификувани Дамаск Челик лов дерењето

Кожа може да го апсорбира водата која ќе рѓа нож.Совети за Нега на Дамаск нож : Дамаск челик, како и 1095 вис

DEN 2639.76