• Ново
Hemoton 12pcs Плоштадот Гумени Влошки Не се Лизга Гумени Перница Мебел Влошки за Индустрија Машини Фабрика

Hemoton 12pcs Плоштадот Гумени Влошки Не се Лизга Гумени Перница Мебел Влошки за Индустрија Машини Фабрика

DEN 1281.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Гумени подлоги за ставање под мебел нозе за заштита на тротоарите.Ја спречува гребнатини, инциденти и други оштетувања.Флексибилни гума изградба обезбедува нежна бариера и мала висина.Погоден за широк спектар на столици, дома мебел, декор, и електроника.Големина : 5 x 5 x 1cm.Description Ideal за употреба со клима , компресори , разладни кули , преси , машини , мебел , мотори , пумпи и сите други апликации кои бараат намалување на вибрации.Карактеристики - Боја : Црна - Материјал : Гума - Големина : 5 x 5 x 1cm Package Including12 x гума перница.

Особините

Купувачите избираат и