• Ново
Smart Вдлабнати Осветлување Ултра-Тенок 6 Инчен 12 Пакет+Безбедност Floodlight Камера 1 Пакет

Smart Вдлабнати Осветлување Ултра-Тенок 6 Инчен 12 Пакет+Безбедност Floodlight Камера 1 Пакет

DEN 1473.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

【2К Авто-следење на Камера и Боја Визија Ноќ】3 MP Отворено камера со floodlight автоматски ќе песна објектите кои се движат, Хоризонтална агол на ротација до 355 степени, вертикална ротација агол до 90 степени.Во текот на ноќта интелигентни признавање на амбиентална светлина, Автоматски го вклучите или исклучите рефлектори, преку движење откривање функција, инстант push известувања и движење откривање слики ќе биде испратена до вашиот телефон веднаш.

Особините

Купувачите избираат и