• Ново
SMALLRIG 15mm Карбонски Влакна Прачка за 15mm Прачка за Поддршка на Системот (Не-Тема), 6 инчи Долг, Пакет на 2-1872

SMALLRIG 15mm Карбонски Влакна Прачка за 15mm Прачка за Поддршка на Системот (Не-Тема), 6 инчи Долг, Пакет на

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со 15mm прачка за поддршка на системот.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : На 15mm карбонски влакна род има добра отпорност на топлина, отпорни на корозија, триење перформанси.МАЗНА ОБВИВКА : мазната површина ја прави вашата инсталација повеќе погодно и удобно.ЛЕСНА : Тежи само 35g, полесни од традиционалните нерѓосувачки челик прачки.ДОЛЖИНА : 6 инчи (15cm) долго.Ако ви треба повеќе род, 15mm Карбонски Влакна Род - 20cm 8inch - 870 и 15mm Карбонски Влакна Род - 30cm 12inch - 851 ќе се препорача.Лесен.Многу Крути.Отпорен На Корозија.

Особините

Купувачите избираат и

13 Инчи долго рака врежан камила коска круг скала сопствени направени Рака Фалсификувани Дамаск Челик лов дерењето

Кожа може да го апсорбира водата која ќе рѓа нож.Совети за Нега на Дамаск нож : Дамаск челик, како и 1095 вис

DEN 2639.76

LIJUST Инфраред Температура Пиштол, Не-Контакт Дигитални Ласерски Инфраред Ir Термометар(Не за Човекови) -58℉~752℉(-50℃~400℃)

Растојанието на самото Место Сооднос е 12 : 1, што значи овој уред може точно да се измери цели на поголеми

DEN 287.76