• Ново
САД SealingFull Лице СДР Гума Страната Заптивка за 1-1/4 Луле - 1/8 Дебела - Класа 300

САД SealingFull Лице СДР Гума Страната Заптивка за 1-1/4 Луле - 1/8 Дебела - Класа 300

DEN 174.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Type : Full Лице.За Страната ANSI Класа : 300. За Цевки Големина : 1-1/4".Температурата Опсег : -45° до 200° F. Спецификација Сретна : ASME B16.21, ASTM D2000 АА 603. Исто така познат како црвена гума, СДР е добар економски избор за општа намена се користи и нуди добра отпорност на триење.

Особините

Купувачите избираат и