• Ново
Огромно 3D FlexPLA (Воено Зелена) 1.75 mm 1kg Филамент [OGRL60037764F]

Огромно 3D FlexPLA (Воено Зелена) 1.75 mm 1kg Филамент [OGRL60037764F]

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Flex PLA / Боја : Воено Зелена / Дебелина : 1.75 mm.Гајтанот Тежина : 1.0 kg (2.2 lb).Гајтанот Големина : 2.25" ID / 7.75" OD / 2.25" Длабочина.Кревет / Печати Температура : None / 190 - 230 C (374 - 446 F).Брегот Цврстина : 90 A.Огромно 3 D filaments се направени од 100% богородица PLA и вакуум запечатени со desiccant.Filaments се компатибилни за употреба во сите врвни бренд 3 D печатари.Flex PLA е совршен за модели кои имаат потреба од малку се даде и флексибилност.Ве молиме да пребарувате 'ОГРОМНО 3 D' за повеќе бои и филамент видови.ФОРМА НА МОЖНОСТИТЕ.

Особините

Купувачите избираат и

13 Инчи долго рака врежан камила коска круг скала сопствени направени Рака Фалсификувани Дамаск Челик лов дерењето

Кожа може да го апсорбира водата која ќе рѓа нож.Совети за Нега на Дамаск нож : Дамаск челик, како и 1095 вис

DEN 2639.76

LIJUST Инфраред Температура Пиштол, Не-Контакт Дигитални Ласерски Инфраред Ir Термометар(Не за Човекови) -58℉~752℉(-50℃~400℃)

Растојанието на самото Место Сооднос е 12 : 1, што значи овој уред може точно да се измери цели на поголеми

DEN 287.76