• Ново
USB Женски Збег Одбор, 10Pcs Тип USB Женски Штекер Збег Одбор 2.54 mm Теренот Адаптер Приклучок за Штекер НАТОПИ

USB Женски Збег Одбор, 10Pcs Тип USB Женски Штекер Збег Одбор 2.54 mm Теренот Адаптер Приклучок за Штекер НАТОПИ

DEN 203.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Висок Квалитет】USB Женски Збег Одбор е направен од високо квалитетни материјали кои се трајни. 100% сосема нов и висок квалитет,кои можат да ви дадат квалитетен живот. 【Стандарден USB Socke】 10pcs USB Збег Одбор е Стандарден USB-тип машки приклучокот. 【4 Игли】USB Приклучок Збег Одбор со 4 пина, вклучувајќи VBUS, D+, Г - и GND.USB Приклучок Збег Одбор е стабилни перформанси , ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите. 【Функција】Овој USB НАТОПИ Адаптер ,Игли се означени на PDB.Има 10 парчиња во комплет да погодно за вас. 【Широко се Користи】USB Женски Збег Одбор е одлична за DIY USB напојување, breadboard дизајн, итн.

Особините

Купувачите избираат и