• Ново
Мини HDMI да HDMI Кабел, SmallRig Ултра Тенок HDMI Кабел 55cm/1.8 Фт, Супер Флексибилни Тенок Голема Брзина 4K 60Hz HDR HDMI 2.0, Одговара за Sony HDR-XR50, за Nikon Z6 Z7 за Canon EOS RP, EOS R - 3041

Мини HDMI да HDMI Кабел, SmallRig Ултра Тенок HDMI Кабел 55cm/1.8 Фт, Супер Флексибилни Тенок Голема Брзина

DEN 1939.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Мини HDMI Поврзување】Мини HDMI да HDMI кабел ви нуди лесен начин за да се оптимизира вашата гледање.Поврзете дигитални камери, camcorders, таблети, графички картички.Mini-HDMI от за уреди со HDMI порт на повеќето прикажува да уживаат во high-definition аудио и видео. 【Ултра Тенки & Флексибилни】ултра-тенок и флексибилни HDMI со голема брзина кабел (55m/1.8 ft) со 3.6 мм дијаметар совршено се вклопува во тесни простори, наменета за gimbal, камера стабилизатор, и апаратури апликации каде флексибилност и компактен кабел рутирање е потребно. 【High-Speed HDMI】Ултра тенок HDMI 2.0 верзија стандарден кабел поддржува Ултра HD 4 K@60 Hz, Full HD 1080 P, 3 D, Ethernet, Audio Return Channel(ARC), HDR, и ќе може да се пренесе со висока резолуција звучни формати. 【4 K@60 Hz видео излез】кабел целосно го поддржува 4 K резолуција на 60 Hz и 2К резолуција на 165 Hz со животот-како боја.Можете да уживате во големите екрани и точно-на-животот 4 K визуелни за крајната визуелно искуство. 【Она што ќе добиете за】1 x HDMI кабел,1 x Кабел вратоврска.

Особините

Купувачите избираат и