• Ново
IDL Пакување Teknika MUL-351 Тешки Комбинација Алатка за ПЕТ Здрав, 1/2 Рака Ширина

IDL Пакување Teknika MUL-351 Тешки Комбинација Алатка за ПЕТ Здрав, 1/2 Рака Ширина

DEN 19200.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уникатен запечатување механизам овозможува супериорен заеднички сила.Teknika тешки комбинација алатка за ПЕТ здрав.75% од Teknika MUL алатки кои се продаваат во 2010 се уште се работа на пазарот!.Со сите делови во парк во НАС Teknika insures брзо се претвори-околу време.Работа со стандардни serrated заптивки.Меѓународни клиенти – ве молиме распрашува за локалните ЛАК во вашата земја.Ја заменува потребата за индивидуална полиестер tensioner, полиестер sealer/crimper, и машина.Рака ширина : 1/2-инчи.Уникатен запечатување механизам овозможува супериорен заеднички сила.Идеални за апликации каде брзина и леснотија на користење се важни.

Особините

Купувачите избираат и