• Ново
Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите,Електрични Крпа Потоплите Рек Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик 4+4 Загрева Барови Крпа Сушење Рек Загрева Ул Сертифи?

Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите,Електрични Крпа Потоплите Рек Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик

DEN 256.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова ќе осигура дека вашите крпи можат да се исуши, како и одржување на вашата бања топло и загрева.3 KGSurface третман : Polished Plug тип : Прилагодено според клиент requirements Packing list Towel Rail User Manual I посакуваме прекрасно шопинг искуство!.Оваа крпа потопол е поделена на plug-in-и hardwire.Производ features HIGH ТОПЛИНА OUTPUTHave повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања. (2) HARDWIRE : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно., топлина рамномерно во текот на сушењето process EASY ДА се ИНСТАЛИРА И DURABLEThe дизајн на гранка цевка проред е само право,Лесно да го инсталирате, безбедно да се користи со водоотпорен switch EXCELLENT ОПТОВАРУВАЊЕ BEARINGBranch цевка проред дизајн е само right Clothes може да бидат обесени во исто време, и целиот тој процес е рамномерно heated Product information Product Име : Електрични крпа rack Product материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Product големина : 840 × 610 × 110 MMPower напон : 110 V-240 VWaterproof оценка : IP56 Frequency : 50 HZTemperature : 45 ° C ± 5 Heating време : 5min Net тежина / Бруто тежина : 4.ВИСОКА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ : Нашите електрични крпа шини, за разлика од многу од нашите конкуренти имаат повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Електрични крпа шини може да се вози бран на бањата да се задржи сува, отстрани бања влага и musty, влажна крпа за да се спречи мирис, може во голема мера да ја подобри удобноста на бањата.

Особините

Купувачите избираат и

ELLO&ALLO ' Рѓосувачки Челик Крпа Полици за Бања Полица Двојно Крпа Бар Носителот со Куки Ѕид Монтирани Мултифункционален

Челик.ТЕШКИ : Крпа решетката се направени од Тип 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, со додадени

DEN 1127.52