• Ново
BINMIHU Мебел Влошки за Тврдо дрво Подови, Правоаголник Црна Гума, ПВЦ Стол Табела Нозе Цевка Цевка Крајот Нога Маска Капи Мебел Биро, Стол Нозе Заштита (Боја : 20Pcs, Голем

BINMIHU Мебел Влошки за Тврдо дрво Подови, Правоаголник Црна Гума, ПВЦ Стол Табела Нозе Цевка Цевка Крајот Нога

DEN 1285.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Висок Квалитет]Направени од издржлив материјал,убава и практична. [Издржливост]Анти- ' рѓа и отпорност на триење,долгорочна употреба. [Функција]Овој производ може да се заштити мебел,дрво,керамика,линолеум,спречување на гребнатини на мазни и цврсти површини,и да се намали триењето и бучава кога мебел потези.Тоа има карактеристики не се лизга,шок-доказ и носат-отпорни. [Примена]Тие се идеални кат заштитници за столови.Тоа може да се заштити кат од гребнатини,а исто така може да се користи како лизгачки блок за мебел.Често се користи под столчиња во домови,канцеларии,храна судови или ресторани. [Reminder]Молиме проверете ги бараната големина пред купување,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.Опис : Пакет, Вклучувајќи : Според вашите choice Note : Кога Големината е Различен,Изгледот е исто Така Различна.Гумени Нозе/овие се вклопуваат во текот на крајот на цевката или ногата како shoe Black гума ,идеален за стол нозе,инструменти,заштита од гребење на подот.

Особините

Купувачите избираат и