• Ново
XTRONS 8.8 Инчен IPS Екран на Допир за Стерео во Автомобил за BMW Серија 3 5 Серија E90 E60 CCC, Андроид 11 Радио GPS Навигацијата за Автомобил, Octa Core 6GB+128GB Андроид Стерео во Автомоби?

XTRONS 8.8 Инчен IPS Екран на Допир за Стерео во Автомобил за BMW Серија 3 5 Серија E90 E60 CCC, Андроид 11

DEN 252.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со 128 GB ROM простор за складирање, може да го симнете oft користените Апликации како што се Facebook, Spotify, i Heart Radio, Пандора и повеќе. Постабилна и зрели верзија од Android 10.На брзина, гориво ниво, притисок на маслото и безбедност предупредување се сега на табла во темата можете да изберете.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори ПОБРЗО и да се обезбеди вашите права и интереси на сите времиња.НАЈНОВИТЕ АНДРОИД 11 СО QUALCOMM SNAPDRAGON 662 – комбинација на 6 GB RAM меморија и Android 11.0, го прави вашиот секој допрете го е поделен.Тоа ќе ви донесе неверојатно интуитивен начин за да пристапите GPS, повици, музика, Google Асистент, Siri од мобилните телефони додека на патот за вистински поврзан искуство.Или можете исто така да поврзете го вашиот Андроид телефон со USB кабел.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ ОМИЛЕНИ - го Задржува i Drive системот за контрола, одржување на дофат на целиот спектар на функции и навигација (i Drive системот е поддржан во двете оригинални систем и систем Андроид).

Особините

Купувачите избираат и