• Ново
MKF Колекција од Миа К. MKF-BM3385NV Rylee Tote Торба, Морнарица

MKF Колекција од Миа К. MKF-BM3385NV Rylee Tote Торба, Морнарица

DEN 1141.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вегетаријанската Кожа.Кожа обвивка.Патент затворање.Направени од високо-квалитет на вегетаријанската кожа, ткаенина обвивка.Дизајниран со луксузни злато на ѕвонење embellishments.Декоративни M keychain.Zip топ затворање.Метални нозе да се задржи чанта исправена.Карактеристики.Направени од highquality вегетаријанска кожа ткаенина обвивка.Дизајниран со луксузни злато на ѕвонење embellishments.Декоративни M keychain.Zip топ затворање.Метални нозе да се задржи чанта исправена.Надворешните карактеристики назад zippered џеб и две страни се лизга во џебовите.Пренослив и прилагодливи рамо, рака, се протега до 50 Pockets.Внатрешни карактеристики пространа оддел со две zippered џебови и се лизга во pockets Specifications.Боја Морнарица.Се Справи Со Пад 85. Димензија 11 H x 135 W x 5 D. Тежина од 2 кг.

Особините

Купувачите избираат и