• Ново
УВ Зелена Занает Ленти Лесна Леплива Хартија TapeTraceless селотејп за Шупливи Рамка Bezels Епоксидна Смола DIY Занает Pendant Одлуки

УВ Зелена Занает Ленти Лесна Леплива Хартија TapeTraceless селотејп за Шупливи Рамка Bezels Епоксидна Смола

DEN 177.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : 2 Тркалаат Занает Лента Лесна Леплива Лента Хартија Traceless лента.Димензии : Ширина x Должина : 5cm x5m/1.97 во x 1.97 во.Материјал : Traceless лента изработена од домашно МИЛЕНИЧЕ Филм, самолепливи, лесно да се отстрани.Лесно да се примени и полетување.Помага да се направи без проблеми површината.Мала големина, може да се стави во вашиот џеб или торба.Погоден за метална рамка DIY pendant злато шарм рамки.Тоа е деликатна накит алатка и поставува УВ смола шармантна.Тоа е погодно да се постави отворено рамки, и помага да се направи без проблеми површината.Особено погоден за метална рамка DIY pendant злато шарм рамки.Лесно да се примени и полетување.Мала големина, може да се стави во вашиот џеб или торба.

Особините

Купувачите избираат и

13 Инчи долго рака врежан камила коска круг скала сопствени направени Рака Фалсификувани Дамаск Челик лов дерењето

Кожа може да го апсорбира водата која ќе рѓа нож.Совети за Нега на Дамаск нож : Дамаск челик, како и 1095 вис

DEN 2639.76

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80

Z-Чен Украс Глеѓ Насликани Був Инкрустирани Кристал Накит Кутија Дома Дневна Соба Канцеларија Креативни Складирање

Материјал : цинк легура, electroplating процес, не исчезнува, животната средина и здравјето, таписерии, шарени.Г

DEN 2001.84