• Ново
OLIGHT X9R Marauder 25000 Лумен Високи Перформанси Батерија Светилка со I3T EOS 180 Lumens Dual-Излез Тенок EDC Фенерче

OLIGHT X9R Marauder 25000 Лумен Високи Перформанси Батерија Светилка со I3T EOS 180 Lumens Dual-Излез Тенок

DEN 2193.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

X9 R : Највисоко нивото на осветленост Olight некогаш произведени достигнувајќи максимална вредност на производството на 25,000 lumens.Во реално време ниво на батеријата екранот додека укажува на 8-ниво на аутпут на процесот на селекција, Подобрена изградена-во топлина дисипација систем дизајн за поефикасно ладење на светло тело.Ергономски дизајн - Мелени прст жлебови, рамо, рака и concealable отвор за врвца за удобен и удобно користење.I3 T : Напојува со удобен и широко достапни една AAA батерија производство на излезна на 180 lumens.Алуминиумско Тело и Отпорен на Вода : Двоен хеликс тело knurling за уникатен стил и цврст стисок, исто така, може да преживее случајно капки.IPX8-номинална отпорен на вода и се наменети за употреба во поројниот дожд.

Особините

Купувачите избираат и