• Ново
Earring Одлуки за Полнење, Gacuyi Кристал Чипови Бисер Семе Bugle Монистра за Ѓердан Earring Накит Изработка на Материјали и Поправка со помош на пинцета,Назад Обетки,Hummer Затво?

Earring Одлуки за Полнење, Gacuyi Кристал Чипови Бисер Семе Bugle Монистра за Ѓердан Earring Накит Изработка

DEN 496.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

❥ Многу Стилови на Монистра : На beading комплет за почетник снабдување 3000pcs 6colors 2mm семе мониста,2400pcs 6colors 6mm bugle монистра,300pcs 6colors 6mm бисер монистра,300pcs Кристал Чипови,без разлика Дали сакате да се направи ѓердани, бразлетни или на другите, тоа може совршено да одговара на вашите потреби.Тоа е совршен за било стручен или само аматерски изработка на накит и љубители на стартер да го сторат накит изработка на проект, накит beading проект, накит поправка и други DIY проекти.Со овие алатки, изработка на вашиот накит прави полесно и поинтересно.Додатоци се направени од високо квалитетна метал,кој е издржлив и здрав,не е лесно да ' рѓа. ❥Лесно за чување : Сите монистра и наодите се поделени во различни оддели или кеси, што бисери лесно да се избере, наоди, лесен за чување.Во прилог може да ги најдете боја сакате лесно.7 mm x 4mm, на 0,9 mm x 6mm 1200pcs отворите скок прстени,620pcs earring назад,3 бои 90pcs продолжување синџир,3 бои 60pcs hummer затворач,3 бои 300pcs Т-игли,3 бои 300pcs око иглички.Уживаат во забавата на DIY рачно изработени накит или да се направи значаен дар и да им даде надвор како подароци на вашите пријатели и семејството да го искажат најдобри желби.

Особините

Купувачите избираат и