• Ново
RiteAV Rj11/12 Телефонот Црна Ѕид Плоча 1 Банда Рамен Црно

RiteAV Rj11/12 Телефонот Црна Ѕид Плоча 1 Банда Рамен Црно

DEN 263.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова не е punchdown.Жица која се поврзува со назад мора да има конектор за тоа.Ако имате гола жица во ѕидот нема да поврзете на оваа плоча.Алатка-помалку конекција.Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта.Ѕид плоча изгледа исто на предната и задната (женски женски).Одговара на стандарден излез кутии и низок напон монтажа голема заграда.Приклучоци во плочи се отстранува за идни надградби.Висок квалитет на објектот.Завртки вклучени.Алатка-помалку конекција.Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта.Ѕид плоча изгледа исто на предната и задната (женски женски).Одговара на стандарден излез кутии и низок напон монтажа голема заграда.Приклучоци во плочи се отстранува за идни надградби.Висок квалитет на објектот.Завртки вклучени.

Особините

Купувачите избираат и

LIJUST Инфраред Температура Пиштол, Не-Контакт Дигитални Ласерски Инфраред Ir Термометар(Не за Човекови) -58℉~752℉(-50℃~400℃)

Растојанието на самото Место Сооднос е 12 : 1, што значи овој уред може точно да се измери цели на поголеми

DEN 287.76