• Ново
4 Пара Многу Жени Cateye Мозаик Модел Мода Читање Очила Reader

4 Пара Многу Жени Cateye Мозаик Модел Мода Читање Очила Reader

DEN 334.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пластична рамка.Пластични леќи.не-поларизирани.Леќа ширина : 52 милиметри.Мост : 16 милиметри. 4 Пара на Модата Cateye Читање Очила Со Пролетта Шарки.Читателите за луѓето кои ги сака модата.Возрасни Големина - 135mm рамка ширина, 52mm леќа ширина, 34mm леќа висина, 16mm мост.Задржи еден Пар на Секој од Вашиот Омилен Читање Област.Пакет содржи 4 читање очила со бои, како што е прикажано и 4 микрофибер чистење складирање торбичка.Лесни пластични рамки и пластични леќи со трајни пролет зглоб храмови се обезбеди удобно се вклопуваат, без непријатно pinching.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Вашиот читање очила не мора да биде здодевно повеќе.Се изјасни и да додадете малку џез до вашиот eyewear мода.Изгледа добро и да се види подобро.

Особините

Купувачите избираат и