• Ново
ZLDGYG Куки Ѕид Закачалка за Шапка Кука Рек Носителот Дома Декор Дневна Соба за Складирање Декоративни

ZLDGYG Куки Ѕид Закачалка за Шапка Кука Рек Носителот Дома Декор Дневна Соба за Складирање Декоративни

DEN 7950.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

На елегантни кука дизајн не му наштети на накит, која не само што не е убава, но, исто така, практични. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.Печење боја процес боја, таписерии и убава, долгорочна употреба не избледуваат, анти-корозија.На метал позлата процес и три-димензионални опис на детали за подобрување на чувство на просторна хиерархија.На елегантни кука дизајн не му наштети на накит, која не само што не е убава, но, исто така, практични.Пакет list1 * Куки Ѕид Закачалка Забелешки : 1. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Кука дизајн, не само што може да се закачи за чување на додатоци, но, исто така, може да бидат обесени со мали предмети, како што се копчиња.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!.На метал позлата процес и три-димензионални опис на детали за подобрување на чувство на просторна хиерархија.

Особините

Product Name:
Handmade wrought iron wall decoration hook
Craft:
handmade
Material:
wrought iron material
Weight:
0.5kg
Size:
as shown below
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :

Купувачите избираат и

XJJZS Европски Стил Ретро Леано Железо Ковано Железо Кука Грб Кука Декоративни Кука Градина Ѕид Декорација Големи

Тешки Цврстата Екипа Пеглаат со предdrilled дупки за лесно монтирање.Гроздобер Антички шарм дизајн, боени �

DEN 5116.56

Грб Рек Кука Ѕид Грб Рек Модерна рачно изработени Креативни Метална Кука Рек Спалната соба Дневна Соба и Ходникот

Лесен и брз за инсталација метод, лесно може да се инсталира од страна на една личност, нашиот ѕидмонтир�

DEN 403.20

Ѕидот Оркестарот На Животните Куки Американски Стил Домаќинство Оркестарот Куки Мулти-Цел Ѕид Грб Копчиња Торби

Водоотпорен, влага доказ.Погоден е за бесење на стакло, керамичка плочка, од не ' рѓосувачки челик и друг�

DEN 719.76