• Ново
YSH Мобилен Телефон Додатоци 50 КОМПЈУТЕРИ 0.26 mm 9H 2.5 D Калено Стакло Филм за Oppo A9X Екран Заштитник за Oppo

YSH Мобилен Телефон Додатоци 50 КОМПЈУТЕРИ 0.26 mm 9H 2.5 D Калено Стакло Филм за Oppo A9X Екран Заштитник за

DEN 1982.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Функционална.Дури и на работ на екранот за филм се чувствува непречено.Кора на заштитен слој надвор од лепило страна.Со висока светлина пренос и слаба светлина рефлексија, филмот може да ви обезбеди со висока дефиниција на екранот исто како и обично.Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.Филмот има висока светлина трансмисија.Висока дефиниција.Ултра Јасна, реална слика и повеќе од 99% транспарентност.Бидејќи ова е чаша на производот, ве молиме имајте на ум дека рабовите на стакло се најзагрозените подрачја.Не сите меурчиња по инсталацијата.Лесна инсталација, ултра издржливи.Кога за отстранување на повторна употреба, лепило својства може да се носат надвор до степен кога на екранот заштитник нема да се придржуваат кон уредот.Ве молиме користете алкохол брис и микрофибер ткаенина за чистење на LCD екранот пред инсталацијата.Висока цврстина.Предупредува : 1.Инструкции За Инсталација : 1.Оваа калено стакло екран филмот има висока цврстина, па тоа може да се спречи себе од тоа да биде изгребани или искршено ефективно и континуирано.Вие не треба да се грижите дали рефлекси на вашиот телефон ќе го забави по pasting филмот на сите.Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за корисници.

Особините

Купувачите избираат и

Кујна Количка Зачин Рек 3 Слоја,Кујна Складирање,3 Нивоа Полица,Здрав Служат Количка,Одлична за Семејства Канцеларија

Едноставни и стилски : површината на овој количка е обложена со мазна бел слој, па тоа може лесно да се ко

DEN 1300.80

Z-Чен Украс Глеѓ Насликани Був Инкрустирани Кристал Накит Кутија Дома Дневна Соба Канцеларија Креативни Складирање

Материјал : цинк легура, electroplating процес, не исчезнува, животната средина и здравјето, таписерии, шарени.Г

DEN 2001.84