• Ново
Автомобилската Злато, INC. Акура Црна Пред Табличка Рамка Црна Нерѓосувачки Челик 3D Метал АВТЕНТИЧНИ

Автомобилската Злато, INC. Акура Црна Пред Табличка Рамка Црна Нерѓосувачки Челик 3D Метал АВТЕНТИЧНИ

DEN 910.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Логото плочи функција ОЕМ стил логоа во хром, црниот бисер. 3 D Логото монтира на огледало полиран не ' рѓосувачки челик, бранеа од нерѓосувачки челик или црн прав-обложени плоча.Секоја плоча вклучува возило конкретни хардвер и појавување на кражба на одвраќање капи прикривање грозен хардвер.Со гордост се произведени во САД и поддржан од страна на доживотна гаранција против недостатоци во материјалите и изработката.Производ Димензии : 6 Инчи (Висина) x 12 Инчи (Ширина).

Особините

Купувачите избираат и