• Ново
Мачка Стапче Играчки, 4PCS Божиќ Мачка String Играчка Интерактивни Мачка Закачка Стапче за Мачка Обука Exerciser

Мачка Стапче Играчки, 4PCS Божиќ Мачка String Играчка Интерактивни Мачка Закачка Стапче за Мачка Обука Exerciser

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува 4 ПАРЧИЊА шарени Божиќ фабричка лента.Мачката string стапче е направена од мека, шарени сатен ткаенина и високо еластична стапче.Супер светло и лесно да се лулаат.Оваа мачка играчка како се игра терапија може да помогне со срамежлив/ нервниот мачки, различни видови на однесување и помош за губење на тежината.Го прави одличен подарок за вашата мачка-љубов пријатели.

Особините

Купувачите избираат и

2 парчиња Смешно Мачка Играчка Симпатична Пластични Маче Стапче Пердув Гребење Гасеница Интерактивни Стап Милениче

Тип : Мачка Закачка.Материјал : Пластични+Кадифен.Боја : Мулти.Карактеристики : Пердуви.Пакетот вклучува

DEN 191.76

к-berho Мачка Играчки Интерактивни, Мачка Играчки за Внатрешна со Пердув,Топка,Глувчето и 2 Боја Панделки,Автоматски

Интерактивна мачка играчка има различни мачка забава начини на игра, вклучувајќи мачка стапче играчка �

DEN 144.00