• Ново
Домашно милениче гнездо Отворено Кинолошки Rainproof Топло Зима Скитници Кинолошки Куче Куќата Кинолошки Куче барака Куче Куќата Отворено Зима - Сиво-706065cm

Домашно милениче гнездо Отворено Кинолошки Rainproof Топло Зима Скитници Кинолошки Куче Куќата Кинолошки Куче

DEN 818.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мека кадифен faux,кул памук за лето.Топло, удобно и безбедно за домашни миленичиња.Ле осветлена се прелива chiens offre ле meilleur confort, une високата qualité и он дизајн magnifique се прелива votre compagnon à quatre pattes.L'aspect du осветлена се прелива chiens est intemporel и peut être ainsi intégré данс n'importe quel стил d'ameublement.très robuste и résistant помошен griffures,indéformable, entretien facile,produit де marque де високата qualité.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат во рок од 24 часа.Миленичиња Куќа,Им Даде На Вашите Миленици Совршен Дом!со висок квалитет ткаенина која обезбеди безбедна и пријатна средина за вашите миленици удобен миленичиња куќа Удобен,топла и пријатна тип на производ : Пет гнездо Тежина : 2kg Количина : 1 Погоден за 20 кг миленици Производ инсталација : инсталација е брзо и лесно, само-инсталацијата Е собранието е потребно : Не се потребни Батерии : Нема.

Особините

Купувачите избираат и

Мачка Кревети Круг Кадифен Кинолошки за длабок Сон мачка Кинолошки нето црвен Кадифен милениче Кинолошки Четири

Материјал : миленичиња кревет е направен од вештачко крзно и исполнет со PP памук, што може да се заклучи �

DEN 372.00