• Ново
LOTO USB Oscilloscope OSC482F, oscilloscope+Функција Генератор+Логика Аналитичар+ Андроид СТАН, 50M S/S, 20MHz (Bandwidth), (8~13 малку Вертикална Резолуција)

LOTO USB Oscilloscope OSC482F, oscilloscope+Функција Генератор+Логика Аналитичар+ Андроид СТАН, 50M S/S, 20MHz

DEN 4156.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рачен пренослив | USB 2.0, USB напојува | AC/DC спојка | Активирањето | FFT | Математика | X-Y Парцела | Interpolation | Стекнување Режими.Продолжување порта за DIY | Изборни модули (логика аналитичар/сигнал генератор//DIY модули.. ) | Големина : 15.25 x 9.32 x 2.31 cm.Бранови снимање и репродукција | Сериски автобус декодирање | Бафер бранови thumbnail | Бранови споредба референца | Текот-напон предупредување.Зум во/од | на тркалото на Глушецот на контрола | Авто мерење на & покажувачот/владетел мерење | Прибелешки | Авто set | Save as image | Save as file | Print. 72 часа data logger | Вертикална резолуција : 8~13 битна (на Вработувања режим) | Бранови упорност.

Особините

Купувачите избираат и