• Ново
ZLDGYG Кука Птица Декорација Американски Пастирски Кука Ѕид Виси Грб Кука Вратата Декорација Копче Закачалка Рек Ѕид Закачалка

ZLDGYG Кука Птица Декорација Американски Пастирски Кука Ѕид Виси Грб Кука Вратата Декорација Копче Закачалка

DEN 7972.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спецификација : Име на Производ : Ѕид декорација hook Material : Wood Weight : 1.Може да се користи за да се откажам капи, облека, палта, крпи, приклучоци, копче за чадори, итн.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Тешки-должност, трајни, практични кука, голем капацитет за складирање, прилагодлив позиција.Елегантна, едноставен стил на дизајн и употребливост на модерните потреби. Само продаде главни производи, а не на други производи.5 X23 CMStyle : Пост-модерни/Американски/Нордиска, итн. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.Тешки-должност, трајни, практични кука, голем капацитет за складирање, прилагодлив позиција.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.

Особините

Product Name:
Wall decoration hook
Material:
Wood
Weight:
1.0kg
Size:
A:
27.5X20CM
B:
48.5X23CM
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :

Купувачите избираат и

Ѕидот Монтирани Шапка Рек Едноставна Нордиските Баку Серија Ноќни Табела Бел Даб Европската Цврсто Дрво Складирање

Ѕидот монтирани да ги искористат предностите на неискористениот ѕид простор низ вашиот дом ќе го напра�

DEN 17541.84

LIYUDL 2 парчиња Мачка Опашка Облик Декоративни Нерѓосувачки Челик Ѕид Вратата Облека Копче Закачалка Кука Багажник

Убав куки, прекрасна мачка форма дизајнирани.Идеален за кујна, бања, ходникот, дневната соба, маса стран�

DEN 110.88

Ѕидот Оркестарот На Животните Куки Американски Стил Домаќинство Оркестарот Куки Мулти-Цел Ѕид Грб Копчиња Торби

Водоотпорен, влага доказ.Погоден е за бесење на стакло, керамичка плочка, од не ' рѓосувачки челик и друг�

DEN 372.72

Ѕидот Оркестарот На Животните Куки Американски Стил Домаќинство Оркестарот Куки Мулти-Цел Ѕид Грб Копчиња Торби

Водоотпорен, влага доказ.Погоден е за бесење на стакло, керамичка плочка, од не ' рѓосувачки челик и друг�

DEN 456.00