• Ново
Topeakmart Блек Метал Складирање Рек 5-Полица Shelving Единица 73.5H x 44W x 18D

Topeakmart Блек Метал Складирање Рек 5-Полица Shelving Единица 73.5H x 44W x 18D

DEN 1607.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Метал вклучуваат еден пар на ракавици за ваша погодност).Во потрага по нешто да се направи вашиот места уредни и организираниот?Овие повеќе чување полиците се најдобар избор!Полицата е направен од здрав железо и издржливи МЕДИЈАПАН плочи.Чување на полица се одликува со прилагодлива висина и dividable структура.На површина е покриена со боени со мазни работ, што го прави полица rustproof и мазна доволно за да се спречи гребнатини.Ви обезбеди со долга-терминот услуга живот!Тоа е без мака да се инсталира на чување полиците.Вие само ќе треба да го поврзете греди користење вклучени железо врска парчиња без завртки, и потоа го ставаат на МЕДИЈАПАН плочи на.Можете да ја користите оваа складирање полица за чување на книги, flowerpots, багаж, стока, или за нешто што сакате да го организираме.Спецификации : Боја : Black Material : Железо+ MDFOverall големина : 44 x 18 x 73.5" (L x W x H) G. W. : 62lb MDF одбор големина : 44 x 17.5 x 0.3" (L x W x T)Макс.тежина капацитет (секој слој) : 595.2 lb Package се вклучени : 1 x 5-Ниво Shelf1 x Настава.

Особините

Купувачите избираат и

LIJUST Инфраред Температура Пиштол, Не-Контакт Дигитални Ласерски Инфраред Ir Термометар(Не за Човекови) -58℉~752℉(-50℃~400℃)

Растојанието на самото Место Сооднос е 12 : 1, што значи овој уред може точно да се измери цели на поголеми

DEN 287.76